Grill elektrike DSP KB1084

4,790 L

Ka stok

 • Grill elektrike
 • Modeli DSP KB1084
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 1200-1400 W
KODI: e2370232 Kategori: ,

GRILL ELEKTRIKE KB1084

Grill elektrike multifunksionale per menyra te ndryshme gatimi.

Ka nje pllake prej mermeri dhe tabaka 3-dimensionale me teksture prej alumini. Tete mini tava ne pjesen e poshtme qe mund te plotesojne kerkesat e ndryshme te 8 personave apo te krijoni kombinime te ndryshme ushqimore.

Funksioni i kontrollit te nxehtesise ne rregullimin e temperatures, siguron qe ushqimet tuaja te mos digjen.

Pllaka e gurit merr pak kohe per t’u ngrohur, por ruan nxehtesine e saj dhe gatuan ne menyre te barabarte si dhe mban lengun origjinal ne menyre te persosur

Specifika:

 • Grill elektrike
 • Modeli DSP KB1084
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 1200-1400 W
 • Pllake alumini dhe pllake mermeri
 • Madhesia e pllakes se aluminit: 21,0*21,0cm
 • Madhesia e pllakes se mermerit: 21,0*21,0cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Grile

Main Menu

grll elektrike shumefunksonale online ne dyqan taxi

Grill elektrike DSP KB1084