Gardh druri dekorativ per ambiente te jashtme

Ka stok

KODI: i23702111134 Kategori: ,

GARDH DRURI DEKORATIV

Gardh druri dekorativ per ambiente te jashtme dhe te brendshme me ngjyre kafe te erret.

Linje lidhese me fije midis drureve te cilat mund te perkulen, cmontohen dhe montohen sipas deshires per te formuar forma te ndryshme.

Pamje natyrale me dru ne forme cilindrike me ngjyre kafe te erret per te dekoruar ambiente te ndryshme.

I pershtatshem per ballkone, kopshte, qendra tregtare, oborre, parmake rruge etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Gardh

Main Menu

gardh dekorues per ambiente te jashtme ne dyqan taxi

Gardh druri dekorativ per ambiente te jashtme