Garderobe metalike per veshje dhe kepuce

3,490 L

Ka stok

  • Garderobe per veshje dhe kepuce
  • Material metalik
  • Grepa anesore
  • Permasat: 150x155cm

KODI: i2370211121 Kategori: ,

GARDEROBE METALIKE

Garderobe metalike me varese rrobash me shufra te lemuara dhe grepa te rrumbullakosura anash per te varur rroba, xhaketa, cadra, kapele dhe canta.

Raft i poshtem i dyfishte per ruajtjen e kepuceve ose kutive. Ju lejon te organizoni ne menyre efikase veshjen tuaj te perditshme.

Konstruksion i qendrueshem i bere prej celiku karboni rezistent ndaj ndryshkut me nje kapacitet ngarkese maksimale prej 38kg, do te mbaje lehtesisht te gjitha veshjet tuaja.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

garderobe metalike per veshje ne dyqan taxi

Garderobe metalike per veshje dhe kepuce