Furre profesionale per thonjte Sun S8 Pro

1,990 L

Ka stok

  • Furre thonjsh
  • Modeli S8 Pro
  • Fuqi 268watt
  • 57 drita LED
  • Kohemates 10/30/60/99s
KODI: i23702143 KATEGORIA:

FURRE PER THONJTE SUN S8 PRO

Furre e re profesionale per pedikyr dhe manikyr S8 Pro me fuqi 268watt.

Furra e thonjve permban 57 LED, te shperndara brenda pjeses se siperme ne menyre qe te thahet njetrajtesisht xheli i thonjve tek te gjithe thonjte.

Me performance maksimale dhe kursim te energjise eshte e pershtatshme per perdorim personal ne shtepi por edhe profesional.

Cilesi e shkelqyer e prodhimit, ideale per perdorim te vazhdueshem dhe intensiv pa shkaktuar ndjesine e djegies gjate polimerizimit. Me sensor ndezje/fikje automatike te levizjes se dores.

Specifika:

  • Furre thonjsh
  • Modeli S8 Pro
  • Fuqi 268watt
  • 57 drita LED
  • Kohemates 10/30/60/99s

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

furre per thonjte

Main Menu

furre thonjsh sun s8 online ne dyqan taxi

Furre profesionale per thonjte Sun S8 Pro