Furce e bute post kirurgjikale Gum post operation

990 L

Ka stok

Furce dhembesh kirurgjikale per te rritur ultra e bute dhe elastike per higjienen orale pas operacionit, vendosjes se implanteve dentare, problemeve me mishrat apo irritemeve.

KODI: 0070942122511 KATEGORIA:

FURCE E BUTE POST KIRURGJIKALE

Furce dhembesh e bute GUM post kirurgjikale e cila mund te perdoret rreth irritimeve dhe ulcerave te gojes si dhe per te pastruar dhembet e ndjeshem.

Qellimi kryesor i kesaj furce eshte te jete shume i bute por edhe efektiv ne heqjen e pllakave dentare dhe mbetjeve ushqimore.

Pastrimi i dhembeve  ne menyre te rregullt me furcen dhe pasten e duhur ndihmon ne reduktimin e grumbullimit te baktereve potencialisht infektive rreth zones se operacionit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Furce Dhembesh

Be the first to review “Furce e bute post kirurgjikale Gum post operation”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce dhembesh post kirurgjikale shitje online ne dyqan taxi

Furce e bute post kirurgjikale Gum post operation