Furce e bute dhembesh per femije 3-6 vjec

690 L

Ka stok

Furce e bute per dhembet e qumeshtit tek femijet e cila ndihmon ne ruajtjen e higjienes orale qe ne moshe te hershme. Trup i bute silikoni me ngjyra te ndryshme terheqes per syrin e femijeve.

KODI: 7630019902557 KATEGORIA:

FURCE E BUTE DHEMBESH PER FEMIJE

Furce e bute dhembesh per femije nga mosha 3 deri ne 6 vjec.

Larja e rregullt e dhembeve te femijes suaj eshte shume e rendesishme per te mbrojtur dhembet e qumeshtit nga prishja.

Fillimi i larjes se dhembeve qe ne moshe te hershme tek ta ndihmon ne nje rutine higjiene me te mire dhe gjithashtu parandalon prishjen e dhembit.

Furcat e dhembeve GUM KIDS jane krijuar posacerisht per femijet e vegjel nga 2 deri ne 6 vjec, duke i ndihmuar ata te mesojne se si t’i lajne dhembet dhe te ruajne higjiene orale.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Furce Dhembesh

Ngjyra

Be the first to review “Furce e bute dhembesh per femije 3-6 vjec”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce per dhembet femijesh blerje online ne dyqan taxi

Furce e bute dhembesh per femije 3-6 vjec