Furce dhembesh prej silikoni per femije U shape

690 L

Ka stok

KODI: i-987658 KATEGORIA:

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE

Furce dhembesh per femije bere prej silikoni te bute per larjen e dhembeve te qumeshtit.

Koka e bute e furces se dhembeve ne forme U eshte bere nga silikoni cilesor, i cilido te pastroje dhembet ne 360 grade i projektuar vecanerisht per dhembet e bute dhe te ndjeshem te femijeve.

Doreze e rehatshme prej plastike cilesore, rezistente dhe e qendrueshme;  projektuar ne nje madhesi te duhur per duart e femijeve.

E bute per dhembet e ndjeshem: furca do te masazhoje butesisht mishrat e dhembeve dhe do te pastroje dhembet njekohesisht.

Koka e bute e dizajnuar ne forme U-je ndihmon ne aksesin e pastrimit te gjithe gojes edhe ne zona te veshtira per t’u arritur per nje pastrim me te plote.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Furce Dhembesh

Ngjyra

,

Be the first to review “Furce dhembesh prej silikoni per femije U shape”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce dhembesh per femije online ne dyqan taxi

Furce dhembesh prej silikoni per femije U shape