Furce dhembesh e bute per femije 7-9 vjec Gum Soft

690 L

Ka stok

KODI: 7630019902564 KATEGORIA:

FURCE DHEMBESH E BUTE PER FEMIJE 7-9 VJEC

Furce dhembesh e bute per femije te moshes 7-9 vjec me dizajn terheqes dhe ngjyra te ndryshme.

Baza thithese mban furcen e dhembeve drejt, e cila i mban fijet e furces dhe furcen te paster dhe te qendrueshme pas perdorimit.

Furcat e dhembeve GUM JUNIOR jane krijuar posacerisht per femijet nga 6 vjec e lart. Ata inkurajojne pastrimin e duhur ne kete faze te rendesishme te zhvillimit te tyre: kur dhembet e tyre te perhershem po rriten.

Perdoreni se bashku me pasten e dhembeve per femijet mbi 6 vjec per rezultat maksimal.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Furce Dhembesh

Be the first to review “Furce dhembesh e bute per femije 7-9 vjec Gum Soft”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce dhembesh per femije shitje online ne dyqan taxi

Furce dhembesh e bute per femije 7-9 vjec Gum Soft