Furce dhembesh e bute Original White 561

990 L

Ka stok

KODI: 7630019902298 KATEGORIA:

FURCE DHEMBESH ORIGINAL WHITE

Furce dhembesh original white Gum Sunstar. Rifitoni bardhesine e buzeqeshjes tuaj natyrale fale dizajnit inovativ te furces GUM Original White, e cila heq njollat nga dhembet me mire se nje furce dhembesh e zakonshme.

Akoma me shume rezultat nese e perdorni se bashku me pasten e dhembeve original white.

Filamentet e saj te veshura me elastomer heqin butesisht njollat. Filamente katrore per te rritur siperfaqen e kontaktit.

Heqja superiore e njollave, midis dhembeve dhe pergjate vijes se mishrave te dhembeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Furce Dhembesh

Ngjyra

Be the first to review “Furce dhembesh e bute Original White 561”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furca e dhembeve original white bli online ne dyqan taxi

Furce dhembesh e bute Original White 561