Furce dhembesh e bute per femije 10+ Gum Teens

990 L

Ka stok

KODI: 7630019902656 KATEGORIA:

FURCE DHEMBESH 10+ GUM TEENS

E krijuar posacerisht per femijet e moshes 10 vjec e lart per t’u kujdesur per dhembet dhe mishrat e dhembeve, kjo furce dhembesh elegante vjen ne nje game ngjyrash dhe dizajn praktik.

Madhesi e pershtatshme per kete grup moshe, fijet e buta te furces heqin butesisht pllakat nga dhembet dhe mishrat e dhembeve.

E pajisur me kapak per te ruajtur furcen te paster nga pluhurat.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Furce Dhembesh

Ngjyra

Be the first to review “Furce dhembesh e bute per femije 10+ Gum Teens”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce dhembesh per femije 10 vjec bli online ne dyqan taxi

Furce dhembesh e bute per femije 10+ Gum Teens