Furca dhembesh per implante dentare GUM Ortho

990 L

Ka stok

KODI: 0070942501248 KATEGORIA:

FURCA DHEMBESH PER IMPLANTE DENTARE

Furca dhembesh te pershtatshme per implante dentare, per te pastruar cdo papasterti nga dhembet tuaj.

Krijuar per te prekur cdo hapesire rreth implanteve duke pastruar edhe zonat me te veshtira per t’u arritur. I le dhembet dhe mishrat e dhembeve te ndjehen te fresket dhe te shendetshem.

Fijet e prera ne forme V jane perfekte per pastrimin rreth pajisjeve ortodentike.

Vjen me kapak higjienik qe e mban furcen te paster pas perdorimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Furce Dhembesh

Be the first to review “Furca dhembesh per implante dentare GUM Ortho”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gum ortho furce per implante bli online ne dyqan taxi

Furca dhembesh per implante dentare GUM Ortho