Ftohese per termus te riperdorshme Ice gel freezer

150 L

Ka stok

KODI: x- 869924348 Kategori: ,

FTOHESE PER TERMUS

Ftohese per termus te cilat mbajne ushqimet, pijet apo edhe ilacet e fresketa. Ideale per perdorim me nje termus ose cante ftohese.

Ideale per t’u perdorur gjate udhetimeve tuaja per piknik, plazh apo kamping kur keni nevoje per mbajtjen e pijeve te fresketa.

Material jotoksik, i forte dhe rezistent, ofron performance te shkelqyer per sa i perket rezistences. Te riperdorshme dhe te projektuara per te mbajtur produktet ne temperatura frigoriferike gjate udhetimeve.

Ftoheset jane gjithashtu alternative efektive ndaj ajrit te kondicionuar, duke e bere me te lehte dergimin e produkteve bujqesore dhe produkteve farmaceutike qe duhet te mirembahen ne temperatura te uleta.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

set ftohje

Ngjyra

Be the first to review “Ftohese per termus te riperdorshme Ice gel freezer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ftohese per termus online ne dyqan taxi

Ftohese per termus te riperdorshme Ice gel freezer