Fshese vertikale me korent Sokany SK-3389

3,890 L

Ka stok

  • Fuqia: 1000 W
  • Kapaciteti i kontenitorit 1 l
  • Filter qe lahet dhe i riperdorshem
  • Kabell 5 meter
KODI: i23702111281 Kategori: , ,

FSHESE VERTIKALE ME KORENT SK-3389

Fshese vertikale me korent per pastrim perfekt per cdo lloj siperfaqeje.

Kthejeni fshesen vertikale ne nje fshese dore me nje levizjen e nje celesi. Ju do te jeni ne gjendje te pastroni divanet, mobiljet ose makinen, nga qimet dhe pluhuri i kafsheve shtepiake.

Mund ta perdorni edhe per te pastruar cepat e mureve dhe tavanet.

Filtri inteligjent thith grimcat mikroskopike dhe keshtu ju lejon te shijoni nje mjedis te shendetshem me kafshet tuaja shtepiake.

Specifika:

  • Fuqia: 1000 W
  • Kapaciteti i kontenitorit 1 l
  • Filter qe lahet dhe i riperdorshem
  • Kabell 5 meter

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Fshese me Korrent

Main Menu

fshese me korent sokany ne dyqan taxi

Fshese vertikale me korent Sokany SK-3389