Fshese vakumi me korent RAF R6672

9,990 L

Ka stok

  • Fshese vakumi RAF
  • Modeli R.6672
  • Tensioni 220-240 V
  • Fuqia 3000 W

FSHESE VAKUMI R6672

Fshese vakumi e projektuar per te pastruar te gjitha zonat dhe siperfaqet e shtepise, kuzhines, makines ose garazhit tuaj shpejt dhe me efikasitet te larte.

Shtesa e motorizuar heq qimet e kafsheve shtepiake dhe papastertite shpejt nga siperfaqet. Dizajni unik eliminon qimet nga ngatërrimi rreth furces.

Sistemi i permiresuar i filtrave HEPA kap 99,7% te mbeturinave, duke bllokuar pluhurin dhe papastertite e tjera brenda qeses se vakumit.

Specifika:

  • Fshese vakumi RAF
  • Modeli R.6672
  • Tensioni 220-240 V
  • Fuqia 3000 W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Fshese me Korrent

Main Menu

fshese vakumi raf online ne dyqan taxi

Fshese vakumi me korent RAF R6672