Fshese pastrimi portative me vakum

Ka stok

 • Fuqia: 120W
 • Kapaciteti kupes: 600ml
 • Permasat: 115x17cm
 • Material trupi plastik
 • Bateri e rikarikueshme
KODI: i237021131 Kategori: ,

FSHESE PASTRIMI PORTATIVE

Fshese pastrimi portative dhe e fuqishme njekohesisht, pa kabllo per perdorim shtepiak dhe makine – kompakte dhe e pershtatshme per pastrim te shpejte.

Dizajni kompakt dhe i lehte e ben akoma me te lehte perdorimin dhe ruajtjen. Thithje e fuqishme per te pastruar ne menyre efikase papastertite dhe mbeturinat.

Doreze ergonomike dhe aksesore kokash te nderrueshme per te pastruar cdo cep dhe siperfaqe.

Pastroni pa mundim tapetet, mbulesat e divaneve, dyshemete prej druri dhe mobiljet me nje pajisje.

Specifika:

 • Fuqia: 120W
 • Kapaciteti kupes: 600ml
 • Permasat: 115x17cm
 • Material trupi plastik
 • Me koka te nderrueshme
 • Bateri e rikarikueshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Fshese me Korrent

Main Menu

fshese pastrimi portative online ne dyqan taxi

Fshese pastrimi portative me vakum