Fshese pastrimi me vakum RAF R8662B

Ka stok

  • Marka:RAF
  • Modeli:R.8662B
  • Kapaciteti: 3L
  • Fuqia: 1200 W

FSHESE PASTRIMI ME VAKUM R8662B

Fshese pastrimi me vakum te fuqishem dhe fuqi prej 1200watt nga RAF.

RAF R.8662B do te jete asistenti me i mire ne pastrimin e shtepise tuaj, sepse fuqia e tij prej 1200 W do te siguroje force thithese prej 2200 Pa, e cila do te jete e mjaftueshme per pastrimin perfekt te tapeteve dhe siperfaqeve te tjera.

Dizajn special me zhurme te ulet dhe motorr me efikasitet te larte, per me shume lehtesi pastrimi.

Specifika:

  • Marka:RAF
  • Modeli:R.8662B
  • Kapaciteti: 3L
  • Fuqia: 1200 W
  • Motor me efikasitet te larte

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Fshese me Korrent

Main Menu

fshese pastrimi me vakum raf online ne dyqan taxi

Fshese pastrimi me vakum RAF R8662B