Fshese pastrimi me korrent ARNICA Trio Pro

6,290 L

Ka stok

FSHESE PASTRIMI ME KORRENT TRIO PRO

Fshese pastrimi me korrent model portativ i cili nuk ze hapesire ne shtepi dhe eshte shume praktik ne perdorim.

Arnica Tria Pro, e cila ka nje motor qe prodhon fuqi maksimale 1500 W, kap pluhurin dhe papastertite me sistemin e tij te dyfishte te filtrit.

I prodhuar duke perdorur filtrin HEPA 13 dhe mikrofiltrin, pajisja parandalon perzierjen e pluhurit qe shkakton alergji dhe astme ne ajer.

Fshese me korrent vertikale, e cila ka nje strukture funksionale, ofron lehtesi ne perdorim me dorezen e saj te palosshme te patentuar.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Fuqia Watt

1500watt

Be the first to review “Fshese pastrimi me korrent ARNICA Trio Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese arnica trio pro online ne dyqan taxi

Fshese pastrimi me korrent ARNICA Trio Pro