Fshese pastrimi me dy ane

Ka stok

KODI: i237021112101 Kategori: , ,

FSHESE PASTRIMI ME DY ANE

Fshese pastrimi manuale me dy ane, nje per heqjen e ujit dhe detergjenteve nga siperfaqet dhe ana tjeter me furce me fije per te larguar papastertite.

Furca per pastrimin e pllakave jo vetem qe ka nje koke furce, por ka edhe heqesin e ujit.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Fshese Mekanike

Main Menu

fshese pastrimi 2ne1 online ne dyqan taxi

Fshese pastrimi me dy ane