Fshese me vakum 2800W RAF R8670

7,190 L

Ka stok

FSHESE ME VAKUM 2800W

Fshese me vakum dhe fuqi dalese te fuqishme prej 2800watt per te pastruar cdo cep te shtepise.

Me kosh te heqshem qe lahet lehtesisht, me 4,5 liter kapacitet do te mbledhe cdo papasterti.

Bere nga materiale shume cilesore prej celiku inox dhe tub abs, me kordon 5 meter te gjate per me shume prakticitet.

Specifika:

▪️Fuqi 2800 watt
▪️me kosh 4.5 liter

▪️Materiali çelik inox + ABS
▪️Kordon 5 meter i gjate
▪️Me nivel fuqie te gradueshme
▪️Kosh mbeturinash i lashem me uje


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese me vakum 2800W RAF R8670”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese me vakum raf ne shitje online ne dyqan taxi

Fshese me vakum 2800W RAF R8670