Fshese korenti me filter uji Arnica Et12101

16,500 L

Ka stok

FSHESE KORENTI ME FILTER UJI

Fshese korenti me filter uji dhe fuqi te larte thithese 2400watt.

Pajisja Hydra Rain me filter uji ju lejon te lani lehtesisht tapetet tuaja te madhesive te ndryshme me grykat e saj te medha dhe te vogla larese.

Fale filtrit HEPA 13 pluhuri i imet i mbledhur nga toka nuk do te kthehet perseri ne ajer duke ruajtur nje ambient antialergjik.

Doreze e rehatshme ergonomike per me shume lehtesi gjate perdorimit ne pastrim.

Informacione:

  • Fuqia 2400 w
  • Sistemi special i filtrit te ujit
  • Furce turbo filtri hepa
  • Parfum aromatik qe freskon ajrin e dhomes tuaj
  • Doreze e rehatshme ergonomike
  • Tuba speciale lares

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Fuqia Watt

2400w

Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese korenti me filter uji Arnica Et12101”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese korenti arnica et12101 online ne dyqan taxi

Fshese korenti me filter uji Arnica Et12101