Fshese korenti Lexical LVC-4001-8

Ka stok

 • Fshese me korrent
 • Modeli LVC-4001-8
 • Fuqia 2200 W
 • Kapaciteti i enes se pluhurit 21 L
 • Rrota te medha ne baze
KODI: e2370263 Kategori: ,

FSHESE KORENTI LVC-4001-8

Fshese korenti Lexical me filter qe thith te gjitha mbeturinat, te madha apo te vogla duke i hedhur direkt ne enen e pluhurit me kapacitet te larte prej 21 litra.

Tub dhe furce metalike me fuqi super thithese. Zorra fleksibel e ben shume te lehte pastrimin edhe ne cepat me te veshtire.

Kapaciteti i enes se pluhurit 21 L ju mundeson perdorim te vazhdueshem pa nderruar enen shpesh.

E pajisur me rrota te medha ne bazen e saj per levizje me te lehte.

Specifika:

 • Fshese me korrent
 • Modeli LVC-4001-8
 • Fuqia 2200 W
 • Kapaciteti i enes se pluhurit 21 L
 • Rrota te medha ne baze
 • Zorre fleksibel
 • Celes i ndezjes/fikjes

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Fshese me Korrent

Main Menu

fshese korenti lexical online ne dyqan taxi

Fshese korenti Lexical LVC-4001-8