Fshese dhe lecke 2n1 | Switch and Clean

1,200 L

Ka stok

  • Ideale per pastrim te thelle te pllakave dhe parketit.
  • Shume lehte dhe praktike ne perdorim.
  • Arrini dhe vendet me te thella.
KODI: fshese-dhe-lecke2n1 Kategori: ,

FSHESE DHE LECKE 2N1

Fshese dhe lecke 2n1 është pastruesi i ri revolucionar që e ben pastrimin te thjeshte dhe argetues ne te njejten kohe. Pëlhura e lehtë është e njëanshme në të dy anët për të hequr lehtë papastërtitë, pluhurin, lëngjet dhe qimet e kafshëve shtëpiake.

Njëra anë e fsheses ka fibra me dendësi të lartë për pastrim të thelle dhe mikrofibër nga ana tjetër.fshese ideale per pastrim

Veprimi tërheqës dhe shtytës vetë-shtrëngues çliron shpejt mbeturinat, kështu që është gati të pastrojë pa masë ne krahasim me leckat tradicionale te cilat ju mundojne dhe kerkoje shume kohe. 

SPECIFIKAT:
  • Ideale per te pastruar ne zonat e veshtira.
  • Pastron pluhurin, qimet e kafsheve shtepiake dhe lengjet.
  • Pastrimi do ju marr pak kohe.
  • Do ju lehtesoj punen.
  • Material mikrofiber.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Fshese dhe lecke 2n1 | Switch and Clean”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fshese dhe lecke 2n1 | Switch and Clean