Friteze per skuqje me ajer 1800Watt DSP KB2087

11,900 L

Ka stok

KODI: d2324858 Kategori: ,

FRITEZE PER SKUQJE ME AJER

Sistemi i qarkullimit te shpejte te ajrit skuq ushqimin me shpejt dhe kursen energji.

Menyre e shendetshme gatimi per te skuqur ushqime te ndryshme pa vaj dhe me pak yndyre.

Mbrojtja nga mbinxehja, pastrimi i lehte dhe material qe nuk ngjit e bejne kete fritezen ideale per cdo shtepi.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240 V
  • Fuqia: 1800 W
  • Kapaciteti: 5.5 L
  • Kontroll mekanik
  • Temperatura: 80-200 ℃
  • Koha e punes: 0-30 minuta
  • Pastrohet shume lehte
  • Mbrojtje nga mbinxehja
  • Material i cili nuk ngjit

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me  emadhe online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze per skuqje me ajer 1800Watt DSP KB2087”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze me ajer dsp online ne dyqan taxi

Friteze per skuqje me ajer 1800Watt DSP KB2087