Friteze me mini furre multifunksionale DSP KB2029

11,690 L

Ka stok

FRITEZE ME MINI FURRRE

Shijoni ushqime te shijshme me fritezen shumefunksionale me ajer dhe me furre DSP KB2029.

E pajisur me menyra te shumta gatimi si pjekja me ajer , pjekja ne skare dhe skuqje e thellë. Me teknologjine e qarkullimit te nxehtesise 360° largon vajin e yndyrshem nga ushqimi juaj.

Kontroll mekanik dhe temperature e rregullueshme, kjo friteze ajri siguron perdorim te pershtatshem.

Friteza DSP ka nje kohe pune nga 0 deri ne 30 minuta dhe diapazon temperaturash nga 65°C deri në 200°C.

Specifika:

  • Tensioni:220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 1700 W
  • Kapaciteti: 12 L
  • Temperatura: 65-200 °C
  • Koha e punës: 0-30 minuta
  • Kohemates me mbyllje automatike
  • Kontrolli mekanik
  • Qarkullim i nxehtesise 360° heq vajin

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Friteze me mini furre multifunksionale DSP KB2029”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze mini furre online ne dyqan taxi

Friteze me mini furre multifunksionale DSP KB2029