Friteze me ekran LCD dhe kapacitet 5,5L DSP KB 2082

8,790 L

Ka stok

KODI: d2324853 Kategori: ,

FRITEZE ME EKRAN LCD 5,5L

Friteze me ajer dhe ekran LCD ne siperfaqen e tij per me shume lehtesi gjate perdorimit.

Kapacitet i larte prej 5,5 litra ngroh perberesit ne menyre te barabarte, duke mbajtur ushqimin te pjekur brenda dhe jashte.

Paneli LED me prekje dhe 8 menyra te paracaktuara me touch.

Pllake e vecante e filtrit te vajit: Vete vaji i ushqimit ndahet nga temperatura e larte per te shijuar nje diete me pak yndyre.

Specifika:

Tensioni: 220-240V~50/60Hz

Prodhimi: 1500W

Kapaciteti: 5,5 L

Ekran LCD me prekje

Kontroll mekanik

Koha e punes: 0-30 minuta

Aksesori: pllake filtri

Nxjerrja e ajrit te nxehte nga pjesa e pasme


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze me ekran LCD dhe kapacitet 5,5L DSP KB 2082”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze ajri me ekran lcd online ne dyqan taxi

Friteze me ekran LCD dhe kapacitet 5,5L DSP KB 2082