Friteze me ajer 1800Watt Jamaky JMK5013

4,490 L

Ka stok

  • Friteze me ajer
  • Fuqi 1800Watt
  • Modeli Jamaky JMK5013
  • Kapacitet 4,5litra
  • Me kohemates

FRITEZE ME AJER JMK5013

Friteze shumefunksionale gatimi me ajer, e nevojshme ne cdo kuzhine.

Skuqje me e shendetshme: Kjo friteze me ajer i ben ushqimet e skuqura pa vaj nje realitet. Arritja e nje perfundimi krokant, te skuqur duke perdorur te pakten 98% me pak vaj se fritezat tradicionale.

Shijoni ushqimet tuaja te preferuara pa kalori te shtuara. Friteza me ajer ju lejon te skuqni, piqni, me pak ose aspak vaj per te ruajtur vlerat ushqyese.

Specifika:

  • Friteze me ajer
  • Fuqi 1800Watt
  • Modeli Jamaky JMK5013
  • Kapacitet 4,5litra
  • Me kohemates

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Friteze

Main Menu

friteze me ajer jamaky online ne dyqan taxi

Friteze me ajer 1800Watt Jamaky JMK5013