Friteze gatimi me ajer 10L ST-1010

6,490 L

Ka stok

 • Friteze me ajer
 • Modeli ST-1010
 • Kapaciteti 10 litra
 • Teknologji e ajrit te shpejte
 • Kohemates 30 minuta
 • Termostat i rregullueshem
 • Mbrojtje nga mbinxehja
KODI: i2370211116 Kategori: ,

FRITEZE ME AJER 10L

Friteze gatimi me ajer ST-1010, per gatime te shijshme dhe te shendetshme me ajer me 80% me pak yndyre.

Vjen me teknologji te ajrit me qarkullim 360 grade,i cili mundeson pjekje ne menyre uniforme dhe te shpejte duke kursyer keshtu akoma me shume energji elektrike.

Perbehet prej materiali teper cilesor i cili nuk ngjit ushqimin. Vjen me dy butona per te realizuar programimin e pjekjes se ushqimeve ne te.

Specifika:

 • Friteze me ajer
 • Modeli ST-1010
 • Kapaciteti 10 litra
 • Teknologji e ajrit te shpejte
 • Kohemates 30 minuta
 • Termostat i rregullueshem
 • Mbrojtje nga mbinxehja

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Friteze

Main Menu

friteze ajri per gatim online ne dyqan taxi

Friteze gatimi me ajer 10L ST-1010