Friteze Dixhitale Silver Crest | Air Healthy Fryer

7,490 L

Ka stok

Friteze me ajer per gatime te skuqura te shpejta dhe te shendetshme.

Specifikat | 

Marka: Silver Crest
Kapaciteti: 3.5 L
Fuqia: 1800W
Air healthy fryer
KODI: friteze-dixhitale-silver-crest-vlack Kategori: , ,

Friteze Dixhitale Silver Crest | Air Healthy Fryer

Friteze Dixhitale Silver Crest | Air Healthy Fryer

Friteze me ajer per gatime te skuqura te shpejta dhe te shendetshme.

Specifikat | 

Marka: Silver Crest
Kapaciteti: 3.5 L
Fuqia: 1800W
Air healthy fryer

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze Dixhitale Silver Crest | Air Healthy Fryer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Friteze Dixhitale Silver Crest | Air Healthy Fryer

Friteze Dixhitale Silver Crest | Air Healthy Fryer