Freze portabel per thonjte 50W

Ka stok

  • Freze per thonjte
  • Fuqia: 50W
  • Shpejtesia: 35000 RPM
KODI: i23702117117 KATEGORIA:

FREZE PORTABEL PER THONJTE

Freze portabel per thonjte nje pajisje e domosdoshme per kurimin e thonjve.

Pastron kutikulat dhe lekuren e vdekur rreth gishtave. Sherben gjithashtu edhe per pastrimin e tipsave apo korrigjimin e xhelit.

Kokat jane te lehta per t’u montuar dhe hequr.

Freza e thonjve ka ekran touchscreen, e pershtatshme per perdorim shtepiak apo ne sallonet e estetikes se thonjve.

Ideale per ju qe deshironi thonj perfekt ne cdo kohe.

Specifika:

  • Freze per thonjte
  • Fuqia: 50W
  • Shpejtesia: 35000 RPM

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Freze

Main Menu

freze thonjsh online ne dyqan taxi

Freze portabel per thonjte 50W