Freze per kujdesin e thonjve e rikarikueshme

1,490 L

Ka stok

  • Pese koka ne paketim
  • Me 2 nivele shpejtesie dhe ndricimi
  • Me fishe karikimi USB
  • Drite LED e integruar
KODI: i23702111251 KATEGORIA:

FREZE PER KUJDESIN E THONJVE

Freze e rikarikueshme me 5 koka te ndryshme per kujdesin e thonjve.

Mund te pastroje pjeset me delikate te lekures se thonjve, heq kutikulat dhe krijon lehtesisht formen e deshiruar te thonjve.

Drite LED e integruar qe ndizet sapo vini ne pune frezen qe punimi te jete sa me i dukshem.

I pershtatshem si per manikyr ashtu edhe per pedikyr,  i projektuar ne menyre ergonomike per te siguruar rehati kur perdoret ne thonjte e duarve dhe te kembeve.

Karakteristika:

  • Pese koka ne paketim
  • Me 2 nivele shpejtesie dhe ndricimi
  • Me fishe karikimi USB
  • Drite LED e integruar

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Freze

Main Menu

set per kujdesin e thonjve ne dyqan taxi

Freze per kujdesin e thonjve e rikarikueshme