Freskuese Xiaomi Mi Smart standing fan 2

8,990 L

Ka stok

  • Freskuese Smart standing Fan 2
  • Dimensionet 343 × 330 × 1000 mm
  • Pesha 3 kg
  • Rrjedha e ajrit 20 m³/min
  • Emetimi i zhurmës≤58dB(A)
  • Frekuenca e vlerësuar 50/60 Hz
  • Tensioni nominal 100–240 V
  • Fuqia e vleresuar 15 W
KODI: H23320013 Kategori: ,

FRESKUESE MI SMART STANDING FAN 2

Freskuese Mi Smart Fan 2 me tehe te dyfishta, kontroll smart me ane te aplikacionit, imitim te flladit natyral dhe motorr me kursim energjie.

Ventilatori perdor nje motor me tela bakri DC, i cili ka efikasitet me te larte operimi dhe jetegjatesi me te gjate se motorret e zakonshem.

Ju gjithashtu mund te zgjidhni midis nje modaliteti standard dhe nje modaliteti natyror. Ne modalitetin standard, ventilatori fryn ajrin ne menyre te barabarte me te njejten “shpejtesi” konstante.

Ne modalitetin natyral, ventilatori Smartmi Standing 2 imiton eren natyrale dhe ndryshon intensitetin.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Freskuese

Main Menu

freskuese smart fan 2 blerje online ne dyqan taxi

Freskuese Xiaomi Mi Smart standing fan 2