Freskuese tavoline me 3 shpejtesi Montecasa

2,190 L

Ka stok

  • Freskuese tavoline
  • Tre tehe
  • Rrjete sigurie metalike
  • Tre shpejtesi te ndryshme
  • Baze e qendrueshme

FRESKUESE TAVOLINE ME 3 SHPEJTESI

Jepini dhomes tuaj nje pamje te re gjate veres duke shtuar nje ventilator tavoline elegant me permasa praktike.

Me tre tehe te medha dhe opsione te ndryshme shpejtesie, do te jete perfekte si per shtepi edhe per tavolinen e zyres apo kudo ju nevojitet.

Specifika:

  • Freskuese tavoline
  • Tre tehe
  • Tre shpejtesi te ndryshme
  • Baze e qendrueshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Freskuese

Main Menu

freskuese montecazsa online ne dyqan taxi

Freskuese tavoline me 3 shpejtesi Montecasa