Freskuese Montecasa me tre flete

2,090 L

Ka stok

 • Freskuese Montecasa
 • Tensioni 100v-240v
 • Fuqia 30 W
 • Tehe alumini
 • 3 shpejtesi
 • Lartesia e rregullueshme

FRESKUESE MONTECASA

Freskuese Montecasa ne ngjyre roze, me tre helika dhe gjatesi te rregullueshme.

Tehe alumini rezistente per me shume ajer te fresket ne dhomat tuaja.

Baze rrethore e qendrueshme per ta vendosur ne cdo siperfaqe.

Specifika:

 • Tensioni 100v-240v
 • Fuqia 30 W
 • Tehe alumini
 • 3 shpejtesi
 • Lartesia e rregullueshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Freskuese

Main Menu

freskuese roze montecasa ne dyqan taxi

Freskuese Montecasa me tre flete