Freskuese e vogel Montecasa me timer

2,190 L

Ka stok

 • Freskuese e vogel
 • Tensioni: 220-240v/50Hz
 • 3 cilesime shpejtesie
 • Kohemates 60 minuta
 • Pese tehe
 • Permasa 38 x 14 x 45 cm

FRESKUESE E VOGEL ME TIMER

Freskuese e vogel me permasa kompakte per tu vendosur kudo, pa zene hapesire.

E pajisur me celes rrotullues per rregullimin e shpejtesise dhe kohematëe 60 minutash.

Permasa 38 x 14 x 45 cm, elegant, kompakt dhe i lehte per t’u perdorur.

Specifika:

 • Tensioni: 220-240v/50Hz
 • 3 cilesime shpejtesie
 • Kohemates 60 minuta
 • Pese tehe
 • Permasa 38 x 14 x 45 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Freskuese

Main Menu

mini freskuese montecasa ne dyqan taxi

Freskuese e vogel Montecasa me timer