Forma moduli prej silikoni per embelsira

490 L

Ka stok

  • Forma per embelsira
  • Permasat: 21.2cmx15cm
  • Moduli: 6cmx3cm
  • Materiali: silikon
KODI: i237021194 Kategori: ,

FORMA MODULI PER EMBELSIRA

Forma moduli prej silikoni te pershtatshme per te pergatitur embelsira te ndryshme.

Material silikoni i cilesise se larte ushqimore, fleksibel dhe jo ngjites. I pershtatshem per mikrovale, furre, frigorifer dhe pjatalarese.

Gama e temperatures se perdorimit: -40 deri ne 230°C.

Specifika:

  • Forma per embelsira
  • Permasat: 21.2cmx15cm
  • Moduli: 6cmx3cm
  • Materiali: silikon

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Silikon

Main Menu

forma silikoni per embelsira ne dyqan taxi

Forma moduli prej silikoni per embelsira