Fishe transmetimi te dhenash per iPhone McDodo

1,290 L

Ka stok

KODI: i232300016 Kategori: ,

FISHE TRASMETIMI TE DHENASH PER IPHONE

Fishe transmetimi te dhenash nga kompjuteri apo laptopi/makina juaj ne iphone.

Bere nga materiali TPU me cilesi te larte dhe tela me baze bakri. Kablloja lightning eshte e qendrueshme dhe fleksibel,  rezistente ndaj perthyerjes.

Dizajn elastik per karikim te pakufizuar, me shtrirje deri ne 1.8 m.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Fisha

Main Menu

fishe transmetimi per iphone mcdodo ne dyqan taxi

Fishe transmetimi te dhenash per iPhone McDodo