Filtrues per perimet ekologjik – Pajisje Kuzhine Online

1,190 L

Ka stok

KODI: filtrues perimesh-ekologjik Kategori: ,

FILTRUES KUZHINE – EKOLOGJIK

Filtrues per perimet ekologjik – Pajisje Kuzhine

Filtroni perimet pas larjes dhe konsumoni sallata te shendetshme dhe te shijshme. Perimet do te kercasin dhe nuk do te kene leng qe te prishe shijen e tyre natyrale. Gjithcka eshte e thjeshte: mjafton te rrotulloni dorezen e vendosur ne kapakun e siperm te filtruesot dhe do te perfitoni fruta te thata dhe te shijshme.

Pergatisni sallata me perime dhe fruta te shendetshme per femijet dhe familjen. Pajisja eshte e perbere nga material 100 % ekologjik, jo toksik dhe aspak i demshem per shendetin.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Filtrues per perimet ekologjik – Pajisje Kuzhine Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Filtrues per perimet

Filtrues per perimet ekologjik - Pajisje Kuzhine Online