Filter rubineti me drite Led | Kitchen light glow

790 L1,190 L

  • Ideaur per rubinetitn e lavamaneve.
  • Pershtatet me shumicen e rubineteve.
  • Transformon pamjen e ujit.
  • Instalohet pa asnje veshtiresi.
  • Funksionon ne baze te derdhjes se ujit.
Pastro
KODI: filter-rubineti-me-drite-led Kategori: ,

FILTER RUBINETI ME DRITE LED

Filter rubineti me drite LED përshtatet në shumicën e rubinetave. Filtri perbehet nga 7 ngjyra te ndryshme LED te cilat ndizen kur ndizet rubineti.

Ky filter do t’ju ofroje nje pervoje te mrekullueshme duke e kthyer tualetin apo kuzhinen tuaj ne nje vend me nje pamje magjepsese.

FILTER RUBINETI – KITCHEN LIGHT GLOW

Filtri ka nje mase standarte ndaj edhe pershtat me shumicen e rubineteve qe ndodhen ne lavamanet tuaj.

Ai eshte i perbere nga materiali ABS, qe ka nje rezistencë e shkëlqyer ndaj korrozionit dhe eshte super e qëndrueshme.

Transformoni rrjedhjen e ujit nga rubineti juaj i zakonshme duke e kthyer ne nje ujevare te mrekullueshme me drita.

rubinet me ngjyra te ndryshme per lavamanin bli online dyqan taxiIdeale për banjo ose kuzhinë.

Ngjyrat ndryshojne ne cdo 1-2 sekonda.

Filtri instalohet shume thjeshte ne rubinetin tuaj, ju nuk do te keni nevoje per vegla pune shtese per ta vendosur ate.

SPECIFIKIMET

Materiali : ABS

Perbehet me 7 drita LED.

Dimensionet : 32 * 24 mm.

Mund te rrotullohet deri ne 360 grade.

Punone me shume se : + 6000 ore pune.

Ngjyrat ndryshojne ne varesi te temperatures se ujit.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare ne Shqiperi.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
SASIA

1 COPE, 2 COPE

Be the first to review “Filter rubineti me drite Led | Kitchen light glow”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

filter rubineti me drite led

Filter rubineti me drite Led | Kitchen light glow

790 L1,190 L

Shto ne Shporte