Film karboni ngjites per makine 3D Adhesive Carbon

990 L1,290 L (-23%)

Ka stok

  • Film karboni 3D me ngjtije
  • Gjeresia 5cm gjatesia 300cm trashesia 0.4mm
  • I papershkueshem nga uji
  • Rezistent ndaj perplasjes dhe konsumit
KODI: i237021152 Kategori: ,

FILM KARBONI NGJITES MAKINE

Bere nga materiali fiber karboni me cilesi te larte, siperfaqja eshte rezistente ndaj gervishtjeve dhe papastertive, ndaj konsumit.

Mund t’i rezistoje ne menyre efektive problemeve te te ftohtit/te nxehtit/UV/perdorimit. Parandaloni gervishtjet e bojes siperfaqesore dhe jepini nje mbrojtje me te mire makines.

Filmi mund te pritet lirshem dhe ngjitet ne madhesine e duhur sipas vendeve te ndryshme te instalimit duke u perputhur plotesisht.

Ngjitese 3D ka ngjitje super te forte dhe mund te aplikohet ne cdo makine dhe mund te hiqet ne cdo kohe pa lene mbetje.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

ngjites

Main Menu

film karboni ngjites 3d online ne dyqan taxi

Film karboni ngjites per makine 3D Adhesive Carbon

990 L1,290 L (-23%)

Shto ne Shporte