Fenelina Policie ne shitje online | Blic e kuqe blu

1,490 L

Ka stok

 • Fenelina per makinat e policise
 • Drite led te kuqe dhe blu automatike
 • E lehte per tu montuar me kapese
 • Pershtatet ne te gjitha makinat

 

KODI: fenelina-policie Kategori: ,

FENELINA POLICIE NE SHITJE ONLINE | BLIC E KUQE BLU

Fenelina policie ose dritat paralajmeruese jane nje pajisje e rendesishme ne njoftimin e perdoruesve per nje situate emergjente ose te rrezikshme.

Fenelina policie kuqe dhe blu per t’u vendosur ne makinen tuaj. Blici eshte në përputhje me të gjitha makinat dhe pajisjet e pajisura me një furnizim energjie 12 volt .

Përdoret per makinat e policise, zjarrfikëset, kamionët, automjete sigurie, automjete ndërtimi, automjete emergjence etj.

Llambë me kapje, e lehtë për t’u instaluar.

Ka 3 mënyra të ndryshme te ndricimit me ndërprerje. Jane te padepërtueshëm, rezistent ndaj motit. Mund të montohet në pjesën e jashtme.

Blic cilesor i cili do te funksionoje ne menyre perfekte me makinen tuaj, kur ju te deshironi.

Te papershkueshme nga uji dhe fleksibel, mundesojne ndricim me te larte dhe efektiv.

Gjithashtu kohezgjatja e tyre eshte e larte dhe ka nje konsum te ulet te energjisë.

Fenelina policie me pult ne shitje

Fenelinat kane kllapa te rregullueshme me cilesi te larte per qendrueshmeri  te sigurt gjate montimit dhe perdorimit.fenelina policie blic ne shitje online dyqan taxi

Ndricimi i tyre eshte me i forte, i dukshem  dhe me efikas se drita standarde LED, madje edhe gjate dites.

Pa ndotje, pa zhurma dhe pa nderhyrje elektronike cdo njesi e fenelinave perbehet nga drita LED me intensitet te larte ndricimi me lente optike.

Me peshe kompakte dhe te lehte per t’u perdorur fenelinat jane te papershkueshme nga uji keshtu qe mund te perdoren ne menyre te sigurt ne cdo mot per montim te jashtem.

Rrisni sigurine gjate udhetimeve tuaja ne makine dhe shmangni aksidentet e mundshme me keto fenelina.

Nje larmi menyrash te ndryshme  te ndricimit flash jane te disponueshme per ju per te zgjedhur.

Dhe me ane te telekomandes, modaliteti i tyre eshte me i lehte per tu rregulluar ne cdo kohe.

Llambat e fenelinave sigurojne efekt te shkelqyer vizual dhe me cilesi te larte ne raste emergjence.

Kur duhet te perdoren fenelinat blic?

Perdorimi me i zakonshem per dritat  jane gjate situatave emergjente per makinat e policise dhe automjeteve te tjera te urgjences.

Gjithashtu fenelinat mund ti perdorni ne nje situate emergjente si nje nga menyrat me te shpejta dhe me te lehta per te terhequr vemendjen e njerezve qe i afrohen vendit te ngjarjes.

Duke ndezur keto drita blic , do te jeni ne gjendje te krijoni nje sinjal kur dicka nuk shkon.

blic me drite led per makina policie

SPECIFIKAT:

 • Te pershtatshme me te gjithe automjetet me burim energjie 12 volt DC.
 • Perdorim ne makinat e polices, zjarrefikeset dhe EMS, kamione, automjete sigurie, ndertimi, makinat e urgjences etj.
 • Llambe me kapese, montohet lehtesisht ne ndezesen e cigareve.
 • Tensioni i funksionimit: 12v
 • Fuqia e daljes: 12w
 • Material rezistent dhe cilesor.
 • Konsum i ulet i energjise.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Drite

Be the first to review “Fenelina Policie ne shitje online | Blic e kuqe blu”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fenelina Policie ne shitje online | Blic e kuqe blu