Epilator Flawless per depilimin e fytyres | Me bateri

800 L

Ka stok

 • Nuk do te ndjeni dhimbje.
 • Menyra perfekte per depilimin e fytyres suaj.
 • Pa irritime, pickime, apo skuqje.
 • Praktik dhe i lehte per t’u perodrur.
 • DIzajn komod dhe i vogel.
 • Kurseni parate tuaja.
KODI: flawless-me-bateri Kategori: ,

EPILATOR FLAWLESS PER DEPILIMIN E FYTYRES

Epilatori Flawless ben depilimin e fytyres pa dhimbje dhe është zgjedhja më e mirë për ju. Ky pastrues diskret dhe elegant i pushit në fytyrë dhe trup është i hijshëm dhe i kujdesshem.

Eshte teper praktik dhe i lehte per t’u perdorur. Tashme nuk do te jete me e nevojshme qe te shkoni ne sallonet e bukurise per te kryer depilimin e fytyres suaj.

EPILATORI FYTYRES FLAWLESS ME BATERI

Heq qimet e fytyrës menjëherë dhe pa dhimbje nga buza, mjekra, faqetRrip i rregullueshëm në pjesën e pasme për të rregulluar kapakun sipas deshires suaj.Prekje e butë për t’u përdorur çdo ditë.

Lejojeni lekuren tuaj te jete e butë dhe delikate. Nuk ka më acarim, skuqje ose pickime kur deshironi te hiqni qimet e fytyres.Vjen per ju me nje dizajn te vogel i cili e ben akoma edhe me te lehte per t’a marre me vete kudo qe te shkoni, udhetime, pushime, apo edhe udhetime pune. Kjo gje mundesohet edhe me thjeshte sepse epilatori eshte me bateri.

Specifikime:epilator flawless me bateri bli online dyqan taxi
 • Perfekt per depilimin e fytyres suaj.
 • Nuk do te ndjeni dhimbje.
 • Pa irritime, pickime, apo skuqje.
 • Praktik dhe i lehte per t’u perodrur.
 • DIzajn komod dhe i vogel.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Epilator Flawless per depilimin e fytyres | Me bateri”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

epilator flawless per depilimin e fytyres me bateri bli online ne dyqan taxi

Epilator Flawless per depilimin e fytyres | Me bateri