Ene uji dhe dispenser plastik per pije

790 L

Ka stok

KODI: i23006611134 Kategori: ,

ENE UJI DHE DISPENSER

Ene uji dhe dispenser manual me dalje rubineti ne menyre manuale.

E pershtatshme per uje dhe lengje te ndryshme. Bere nga material plastik rezistent per perdorim afatgjate.

E pershtashme per perdorim te perditshem, mban ne menyre higjienike ujin. Vjen me kapacitet 3 liter, per mbajtjen e ujit, limonates apo lengjeve te ndryshme.

Specifika:

  • Dispenser plastik
  • Per uje dhe lengje
  • Kapaciteti: 3L

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Dispenser

Main Menu

dispenser uji 3l bli online ne dyqan taxi

Ene uji dhe dispenser plastik per pije