Dyshek Zen Memory – Modern & Comfortable Mattress

59,990 L

Ka stok

504057

KODI: 3830065446379 Kategori: , ETIKETIMI:

DYSHEK ZEN MEMORY – COMFORTABLE

Dyshek Zen Memory – Modern & Comfortable Mattress

  • E perbere nga 16 cm sfungjer, 4 cm shtrese memori, 4 cm shtrese latex
  • deal per nje gjume te rehatshem, me një strukturë me presion qe mbeshtet plotësisht trupin tuaj, me njeren ane te forte dhe tjetren te bute per te zgjedhur vete fortesine e shtratit
  • Ofron rehatine dhe siguron qe te pushoni duke u zgjuar në mëngjes te clodhur
  • Material mikrofiber 100 %
  • Mbluese qe hiqet dhe lahet ne lavatrice ne temperature 40 grade
  • Dimensionet: 180 x 200 cm
  • Kodi: VP0583

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek Zen Memory – Modern & Comfortable Mattress”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek Zen Memory - Modern & Comfortable Mattress