Dyshek me lodra muzikore per bebe Baby Piano

3,590 L

Ka stok

  • Dyshek me lodra
  • Ne ngjyra te ndryshme
  • I pershtatshem per bebe 0-2vjet
  • Permasat: 75x57x41 cm
KODI: i23702111279 KATEGORIA:

DYSHEK ME LODRA PER BEBE

Dyshek argetues ne ngjyra te ndryshme me lodra per bebe. Ngjyra te ndritshme, tinguj dhe muzike qe terheqin vemendjen e femijes dhe zhvillojne imagjinaten e tij.

Me rreth ne pjesen e siperme me lodra te varura per me shume argetim dhe butona ne pjesen e kembeve te cilat leshojne tinguj pianoje. Lojerat mund te perdoren vecmas kur femija juaj rritet.

Mund ta vendosni lehtesisht ne park dhe ne dysheme, per ta shnderruar ne nje zone lojerash.

Specifika:

  • Dyshek me lodra
  • Ne ngjyra te ndryshme
  • I pershtatshem per bebe 0-2vjet
  • Permasat: 75x57x41 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lodra

Main Menu

dyshek me lodra per bebe ne dyqan taxi

Dyshek me lodra muzikore per bebe Baby Piano