Dyshek i holle Roll-up Bamboo 140×200

10,990 L

Ka stok

19394

KODI: 3830069724978 Kategori: , ETIKETIMI:

Dyshek i holle Roll-up Bamboo

Dyshek Bamboo

 • Ideal per nje gjume te rehatshem dhe perdorim multifunksional.
 • Me 5 shtresa qe ofrojne komfortin tuaj maksimal.
 • Dizenjuar per ta vendosur siper dyshekut te zakonshem, divaneve, apo ta merrni me vete ne kamping dhe udhetimet tuaja.
 • Mund ta perdorni gjithashtu si nje dyshek per ushtrimet tuaja sportive apo qe femijet tuaj te luajne rehat ne siperfaqen e tij.
 • Me një strukturë piramidale elastike ju jep mbështetje dhe përshtatet plotësisht në trupin tuaj të përshtatshme për këdo që dëshiron pushim cilësor pas një dite të ngarkuar.
 • Zvogëlon pikat e presionit në trup duke ndihmuar në mënyrë perfekte me mbështetje shtesë aty ku trupi juaj ka më shumë nevojë.
 • Me fibra bambuje qe ofrojne freski ideal per personat alergjik.
 • Mbulese qe hiqet dhe lahet ne 60 grade.
 • Material 100 % mikrofiber.
 • Dimensione: 140 x 200 cm.
 • Kodi: VP0282.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek i holle Roll-up Bamboo 140×200”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek i holle Roll-up Bamboo 140x200