Dyll depilimi me kokrriza Hot wax strip free 400gr

890 L

Ka stok

KODI: i-3344567 Kategori: ,

DYLL DEPILIMI ME KOKRRIZA

Dyll depilimi me kokrriza formula origjinale Hot Wax Pellets e cila nuk ka nevoje per leter heqje, shirita apo vaj para depilimi.

Ideal per heqjen e qimeve ne te gjitha pjeset e trupit, kapje e shkelqyer ne qime te forta dhe qime te holla.

Dylli me shkrirje Pellet ndihmon ne heqjen e qimeve te padeshiruara nga rrenja e lekures tuaj. Nuk le asnje mbetje ngjitesi pas perdorimit dhe e ben lekuren te bute dhe te shndritshme. Ai permban perberes natyrale dylli dhe nuk demton lekuren tuaj.

Mund ta perdorni ne te gjitha zonat e pjeseve te trupit tuaj si kembe, sqetulla, linja e bikinit dhe me shume.

Shume i thjeshte ne perdorim, mjafton te vendosni kokrrizat ne makinerine e shkrirjes dhe me ane te nje spatule ta perhapni dyllin e shkrire ne lekure. Aplikoni nje shtrese te holle dylli dhe pas rreth 20 sekondash terhiqeni ne drejtimin e kundert.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

dyll

Ngjyra

Be the first to review “Dyll depilimi me kokrriza Hot wax strip free 400gr”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dyll me kokrriza shitje online ne dyqan taxi

Dyll depilimi me kokrriza Hot wax strip free 400gr