DSP-KJ 1049 | Shtrydhese frutash me 6 psc | Bli Online

4,490 L

Ka stok

 • Shtrydhesja ben te mundur shtrydhjen me nje efikasitet te larte
 • Procesin e shtrydhjese se portokalleve e ben shume shpejte
 • I sigurte ne shtrydhje me nje kapake te mbyllur qe nuk lejon derdhjen e lengut
 • Me nje proces shtrydhes
 • Shume praktike dhe i thjeshte ne perdorim
KODI: DSP KJ 1049 Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ 1049

Shtrydhese frutash DSP KJ 1049 e shpejt dhe shume e thjeshte ne perdorimin e produktit I cili ben te mundur shtrydhjen e shpejte te frutave. Shtrydhesja ka nje efikasitet te larte, mund ti vendosim portokallet brenda pajisjes dhe bejme mbylljen e kapakut, me pas shofim procesin e shtrydhjes vetem me nje rrotullim te menjehereshem

SHTRYDHESE FRUTASH ME 6 PSC

 • I shpejt dhe shume i thjeshte ne perdorim
 • Ben te mundur shtrydhjen e 6 portokalleve
 • Vepron ne 60 sekonda me nje rrotullim te menjeheresh
 • Ka nje efikasitet te larte
 • Ka nje shpejtesi rreth 90W
 • Nje tension 220-240V
 • Nje frekuence 50/60Hz

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “DSP-KJ 1049 | Shtrydhese frutash me 6 psc | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP-KJ 1049 Shtrydhese frutash me 6 psc Bli Online dyqan taxi

DSP-KJ 1049 | Shtrydhese frutash me 6 psc | Bli Online