Dron me WiFi dhe HD kamera | Global Drone GD89 Pro

7,500 L

Ka stok

 • Koha e karikimit: 60-70 minuta
 • Koha e fluturimit: 13-15 minuta
 • Distanca R / C: 80-100m
 • Ngjyra: E zezë
 • Kamera: 5MP 1080P
 • Madhësia e kuadratit: 27×19.5x5cm (krahët nuk janë palosur)
 • 12.5×7.5x5cm (krahët të palosur)
KODI: GD89-PRO Kategori: , ,

DRON ME WIFI DHE HD CAMERA GD89 PRO

Dron me Wifi dhe HD camera per te kapur momente te paharrueshme dhe te bukura.Me krahë të palosshëm, madhësi të vogël, të lehtë për tu mbajtur.

Me funksionin e mbajtjes në lartësi i cili siguron fluturim të qëndrueshëm.
Me modalitetin pa kokë, nuk ka nevojë të rregulloni pozicionin e avionit përpara fluturimit.
Me një çelës për kthimin e funksionit e bën të lehtë gjetjen e rrugës për te ju.
Teknologjia 2.4GHz e Miratuar për Anti-Ndërhyrje.
Xhiro me 6 boshte që mund të ketë fluturim më të qëndrueshëm dhe të jetë i lehtë për t’u kontrolluar.
Droni ka shpejtësi fluturimi në 3 nivele për të kaluar që mund të bëjë më shumë argëtim me fluturimin.

Funksioni: Lart / poshtë, përpara / prapa, ktheni majtas / djathtas, fluturim anash.

Shpejtësia e fluturimit me 3 nivele, Drita LED, WiFi FPV.

Specifika:1080P Drone X Pro Global Drone blerje online dyqan taxi
 • Quadcopter RC
 • Frekuenca: 2.4G
 • Kanali: 4ch
 • Gyro: 6 bosht
 • Bateria quadcopter: 3.7V 1200mAh Lipo
 • Bateria e transmetuesit: 3 x 1.5 bateri AA
 • Koha e karikimit: 60-70 minuta
 • Koha e fluturimit: 13-15 minuta
 • Distanca R / C: 80-100m
 • Ngjyra: E zezë
 • Kamera: 5MP 1080P
 • Madhësia e kuadratit: 27×19.5x5cm (krahët nuk janë palosur)
 • 12.5×7.5x5cm (krahët të palosur)

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Dron me WiFi dhe HD kamera | Global Drone GD89 Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dron gd98 pro bli online ne dyqan taxi

Dron me WiFi dhe HD kamera | Global Drone GD89 Pro