Drite neoni per biznese OPEN

4,990 L

Ka stok

  • Drite neoni led
  • Shkrimi OPEN
  • Ngjyra te ndritshme
  • Pllake akrilike
KODI: H23320015 KATEGORIA:

DRITE NEONI OPEN

Tabele drite neoni me shkrimin “Open” e pershtatshme per biznese, lokale, restorante, dyqane etj.

Drita eshte e pershtatshme me cdo dekorim te dhomes dhe ambienteve ku deshironi ta vendosni.

Kjo tabele neoni flex led eshte instaluar ne flete akrilike transparente.

Specifika:

  • Drite neoni led
  • Shkrimi OPEN
  • Ngjyra te ndritshme
  • Pllake akrilike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Drita Led

Main Menu

drite neon open online ne dyqan taxi

Drite neoni per biznese OPEN