Drite LED per rritjen e bimeve me veteujitje

Ka stok

KODI: i2370211128 KATEGORIA:

DRITE LED PER RRITJEN E BIMEVE

Drite LED per rritjen 10 here me shpejt te bimeve te vogla shtepiake me ene per veteujitje.

Drita e ngrohte natyrale do te nxise fotosintezen e bimeve qe te rriten me shpejt edhe ne mungese te rrezeve te diellit.  E pershtatshme per ballkon, sere, dhome te erret, zyre.

E lehte ne perdorim thjesht vendosni bimen ne vazo, rregulloni lartesine e duhur dhe me pas ndizni driten, e thjeshte dhe e pershtatshme ne perdorim.

Shkopi i zgjatur do te ofroje ndricim ne me shume hapesire edhe per bimet perreth.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Drita Led

Main Menu

drite per rritje bimesh online ne dyqan taxi

Drite LED per rritjen e bimeve me veteujitje